Bireysel / Kobi / Ticari Danışmanlık

Banka veya varlık yönetim şirketlerinde yasal takibe düşmüş kredi borçlarınız için çözüm üretiyoruz, sizi borçlarınızdan kurtarmak için çalışıyoruz. Finans kurumlarındaki borç tutarınızı ve gelinen hukuki aşamayı inceleyerek, sizler için uygun ödeme planını oluşturuyoruz. Sizin adınıza alacaklı kurum ile görüşüp ödeme planınız doğrultusunda borçlarınızı uygun koşullarda ödemenizi sağlıyoruz.

Görüşme

İcralık olan (veya icra aşamasına düşmek üzere olan) borç bilgilerinizi bize iletiyorsunuz, bankacı ve avukatlardan oluşan ekibimizin detaylı incelemesi sonucunda alacaklı finans kurumuyla sizin izninizle, sizin adınıza görüşüyoruz.

Görüşme
Anlaşma
Anlaşma

Deneyimli bankacılarımız ve avukatlarımız alacaklı finans kuruluşuyla işin hukuki boyutunu görüşüp, borcun yüksek indirimle peşin ödenmesi veya yine indirimli olarak taksitli ödeme planı ile ödenip kapatılması için sizin adınıza sizin onayınızla anlaşma sağlıyor.

Hukuk Raporu

Eğer isterseniz sadece icra dosyanızı ve varsa dava dosyanızı inceliyor, borcunuzun hukuki süreci hakkında size hukuk raporu hazırlıyoruz.

Hukuk Raporu
Avukatlık Hizmeti
Hukuki Danışmanlık

Hakkınızda açılmış icra takipleri ve varsa davaları biz takip ediyoruz. Alacaklı kuruluşa karşı açılması gereken davaları ve icra takiplerini biz yürütüyoruz.