Hakkımızda

Maçka Danışmanlık olarak, gerçek ve tüzel kişilere finansal danışmanlık ve hukuk partnerlerimiz ile hukuki danışmanlık veriyoruz. Bankacılık ve varlık yönetimi sektörlerinde tecrübeli avukat ve bankacılardan oluşan profesyonel bir ekibiz. 20 yılı aşkın tecrübeli ekibimiz ile taleplerinizi hızlıca çözüme kavuşturuyoruz. Dürüstlük, şeffaflık, pratiklik ve hızlı çözümler bizi başarıya götüren özelliklerimizdir. 

Sektör Deneyimi

20 yılı aşkın tecrübeli ekibimiz ile taleplerinizi hızlıca çözüme kavuşturuyoruz.

uzman Kadro

Bankacılık ve varlık yönetimi sektörlerinde tecrübeli avukat ve bankacılardan oluşan profesyonel bir ekibiz.

Profesyonel Hizmet

Dürüstlük, şeffaflık, pratiklik ve hızlı çözümler bizi başarıya götüren özelliklerimizdir.

İlkelerimiz

Dürüstlük ve Güvenilirlik: Müşterilerimize açık ve anlaşılır şekilde bilgi veririz. Müşteri odaklı ve kaliteli hizmet önceliğimizdir.

Gizlilik: Bilgileriniz bizimle güvendedir, kanunen açıkça yetkili olan kurumlar dışında 3. Şahıs veya kurumlarla asla paylaşılmaz.

Misyon: Misyonumuz müşterilerimize yasal takip süreçlerinin yönetiminde ve borçlarının/alacaklarının çözümünde minimum maliyetle maksimum getiriyi sağlamak ve hızlı şekilde çözüm üretmektir.

Vizyon: Dijital teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak çözüm üretebilen, finans ve hukuk sektörlerinde fark yaratan, önde gelen danışmanlık şirketi olmak.